420202 V-Block Allegra Kahve Yanı Su Bardağı
420202 V-Block Allegra Kahve Yanı Su Bardağı

420202 V-Block Allegra Kahve Yanı Su Bardağı (1118077)

Kalıp Kodu:420202

Hacim:115 cc

Hacim UK:4 OZ

Hacim US:3 3/4 oz

Yükseklik:66 mm. 2 1/2"

Ağız Çapı:48 mm. 2"

Taban Çapı:37.5 mm. 1 1/2"

Max Genişlik:61.5 mm. 2 1/2"

Paket İçi Adet:6"

 

 


Paşabahçe Allegra Serisi

Paket içi adete göre fiyat farklılık göstermektedir.

Ürünler yukarıda belirtilen paket içi adete göre teslim edilmektedir.
 

Dünyada bir ilk: ULTRA HIJYENIK ANTIMIKROBIYAL KAPLAMALI CAM EŞYASI

 
Antimikrobiyal V-Block Teknolojisi ile küresel salgın döneminde toplumun hijyen ihtiyaçlarına yönelik çok önemli bir buluşu hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Küresel salgına karşı sürdürülen mücadeleye katkı sağlama hedefi doğrultusunda, Şişecam Bilim ve Teknoloji Merkezi’ndeki bilim insanları tarafından geliştirilen dünyanın ilk antimikrobiyal cam ev eşyası inovasyonu V-BLOCK Teknolojisi’ni gururla sunuyoruz.

Ultra hijyenik antimikrobiyal cam ev eşyası; otel, restoran, cafe gibi bulaşma riski fazla olan ortamlar icin işletmelerin misafirlerine sunduğu konfor ve güveni arttırıyor. Özel formülü sayesinde cam yüzeyde mikrorganizmaların çoğalmasını engelleyen V-BLOCK Teknolojisi sayesinde Paşabahçe ürünleri 7/24 hijyen sağlayarak işletmelere önemli bir değer katacak.

Ultra hijyen sağlayan V-Block Teknolojisi ile müşterileriniz virüs ve bakterilere karşı koruma altında! Şişecam tarafından geliştirilen, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getiren özel kaplama teknolojisi V-Block, Paşabahçe ile hayat buluyor. V-Block Teknolojisi’ne sahip cam eşyası ürünleri, koronavirüs dahil birçok farklı virüs ve bakteriye karşı etkili özel formül ve uygulama tekniği sayesinde 7/24 ultra hijyen sağlıyor. V- Block Teknolojisi’ne sahip Paşabahçe ürünleri pandemi dönemi ve sonrasında evlerde, otellerde, restoranlarda, kafelerde yani bulaş riskinin yüksek olduğu her ortamda hijyen kaygılarına son veriyor. Küresel salgına karşı sürdürülen mücadeleye de önemli ölçüde katkı sağlayacak Paşabahçe’nin V-Block Teknolojisi’ne sahip ürünleri, dünyanın ilk antimikrobiyal kaplamalı cam eşyası ürün grubu olma özelliğine sahip. Paşabahçe’nin V-Block ürün serisi meşrubat, su, çay bardakları; çay tabağı, kulplu bardaklar, kaseler gibi birçok farklı üründen oluşuyor. Camın doğallığını ve saflığını hijyenle buluşturan V-Block ürünleri sağlığa öncelik verirken, tasarımlarıyla da göze hitap ediyor. Siz de Iconic, Allegra, Azur, Bistro, Timeless gibi çok tercih edilen Paşabahçe serilerinin V- Block ile geliştirilen ürünlerini tercih edin, çalışanlarınız ve müşterinizin hijyen ihtiyaçlarını çözün. 
 
V-Block Teknolojisi Nedir?

V-Block Teknolojisi Şişecam bilim insanları tarafından geliştirilen bir teknolojidir. Üretim esnasında buhar biriktirme yöntemiyle, yüksek sıcaklıklarda ürünlerin dış yüzeyine uygulanan özel formül, sürekli aktif kalarak 7/24 ultra hijyen sağlar. V-Block antimikrobiyal kaplama yüzeyi kaplayarak sağlığa zararlı mikroorganizmaların cam yüzeyde barınmasını ve çoğalmasını engeller.
 
Antimikrobiyal Kaplama Nedir?

Test edildiği virüs ve bakterilerin üzerinde etkinliği ispatlanan Antimikrobiyal V-Block Teknolojisi, cam yüzeyine bakteri ve virüslerin çoğalması ve tutunmasının önlenmesine yardımcı olan özel bir kaplamadır.
 
V-Block Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Camın üretim prosesi sırasında yüksek sıcaklıkta uygulanan ve camla kimyasal bağ kuran bu özel kaplamanın nano boyuttaki yüzey pürüzlülüğü sayesinde mikroorganizmalar cam yüzeyde tutunamaz. Bu kaplama özel formülü sayesinde üzerindeki virüs ve bakterileri etkisiz hale getirir ve 7/24 ultra hijyen sağlar.
 
V-Block Teknolojisi Nerelerde Kullanılır?

Üretim esnasında uygulanan özel formül, sürekli aktif kalarak ev kullanımının yanı sıra oteller, restoranlar, kafeler, hastaneler, diğer sağlık tesisleri, okul, şirket yemekhane ve kantinleri gibi bulaş riski fazla olan ortamlar için de idealdir.
 
V-Block Teknolojisi Virüs, Bakteri Ve Covid-19’a Karşı Nasıl Etki Eder?

Antimikrobiyal V-Block Teknolojisi ile kaplanmış cam ürünlerin Covid-19 (SARS-COV2) virüsü üzerinde % 94,1, Human Coronavirus 229E ve Bovine Coronavirus üzerinde % 90, Poliovirus Type 1 üzerinde % 99, Adenovirus Type 5 ve Murine Norovirus üzerinde de % 99,5 etkin olduğu T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan Türkiye’deki laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler ile kanıtlanmıştır.
V-Block kaplamanın virüslere karşı etkinliği ISO 21702 standardına göre 1,5,10 ve 60 dakikalar için test edilmiş, yapılan testlerde ilk dakikadan itibaren oldukça etkin antimikrobiyal özellik elde edilmiştir.
V-Block kaplamanın bakteriler üzerindeki etkinliği, yine T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan laboratuvarlarda ISO 22196 standardına göre test edilmiş olup 24 saat sonunda Staphylococcus Aureus ve Escherichia Coli bakterilerine karşı % 99,5 ve üzerinde etkinlik gösterdiği ortaya çıkmıştır.
 
V-Block Kaplamalı Cam Ürünlerin Gıda İle Temasa Uygun Mu?

V-Block Teknolojisi ile üretilen cam ürünler gıda ile temasa uygundur. V- Block kaplama, bardakların dış yüzeylerine yapılıyor olup, gıda ve içecekteki olası mikroorganizmaları hedeflememektedir. Ürün yalnızca, kişiden kişiye temas ile geçebilecek mikropların cam ev eşyası üzerinde yayılmasını ve üremesini engellemeyi sağlamaktadır. Dezenfektan değildir. İşlenmiş eşyanın içerdiği biyosidal ürünlerden dolayı olası istenmeyen doğrudan ya da dolaylı yan etkisi yoktur. Ürünün gıda temas testleri gerçekleştirilmiş olup gıdaya uygunluk testleri başarı ile sonuçlanmıştır. İlgili test raporları www.pasabahce.com adresinde yer almaktadır.
 
V-Block Kaplamalı Cam Ürünler Yıkandığı Zaman Zarar Görür Mü?

Hayır görmez. Antimikrobiyal aktivite, kesinlikle temas yüzeyi ile sınırlıdır ve aktif bileşenler dokunulduğunda veya tekrar tekrar yıkandığında çıkmaz. Cam eşyanın faydalı ömrü boyunca cam üzerinde kalır. Tüm cam ev eşyaları gibi, her kullanımdan sonra yıkama tavsiye edilir.
 
V-Block Kaplamalı Cam Ürünlerin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

V-Block kaplamalı cam ürünler normal kullanım koşulları altında cam yüzeyinde matlaşma - bulutlanma görülene kadar antimikrobiyal etkinliğini korur.
 
V-Block Kaplamalı Cam Ürünler Bulaşık Makinasında Yıkanabilir Mi?

V-Block Teknolojisi ile üretilen cam ürünleri bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Ek olarak çizilmelere karşı da son derece dayanıklıdır.
 
V-Block Teknolojisi Çevre Dostu Mu?

Hammaddeden nihai ürüne giden tüm süreçlerimizi ‘Care for Next’ olarak adlandırdığımız sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda yürütüyoruz. Bu sebeple V-Block kaplı antimikrobiyal özellikli cam ev eşyaları, ultra hijyen sağlamasının yanı sıra, tıpkı standart camlar gibi geri dönüştürülebilir olması sebebi ile çevre dostudur. V-Block Teknolojisi sürdürülebilirlik ilkelerine uygun olarak üretilmiştir. Tek kullanımlık eşyalar yerine V-Block kaplamalı cam ürünler tercih ederek doğaya katkıda bulunabilirsiniz.
 


pasabahce-v-block
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR